Dolgozz velünk! - rendezvényszervező pozíció

A Várkert Bazár rendezvényszervező pozíciójára keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • a Várkert Bazárban megrendezett kulturális események teljes körű megszervezése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás a partnerintézményekkel, együttműködő szakmai partnerekkel, alvállalkozókkal,
  • rendezvényhez kapcsolódó adminisztratív feladatok (ajánlatbekérések, szerződéskötések, ütemtervek elkészítése stb.) precíz ellátása,
  • prezentációk és költségvetések készítése,
  • pályázatfigyelés, pályázatok szakmai elkészítése és bonyolítása,
  • együttműködés a kommunikációs, a közönségszervező és a technikai csoporttal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 2 éves, rendezvényszervező területen szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság,
  • Csapatszellem,
  • Hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés,
  • Gyakorlatias és célorientált személyiség,
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása,
  • Precizitás, gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó képesség,
  • Angol nyelvtudás, legalább középszinten magabiztosan használata a mindennapokban,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Művészeti érdeklődés,
  • Kulturális intézménynél szerzett szakmai tapasztalat,
  • Magas szintű nyelvtudás, egyéb nyelvek ismerete,
  • Pályázatírási tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladat,
  • Fiatal, motivált munkatársak,
  • Nagyfokú önállóság egy támogató környezetben,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, támogató környezet,
  • Jól megközelíthető munkahely,
  • Cafeteria juttatás.

A pozíció betöltésének határideje:
Azonnal

Munkavégzés helye:
1013 Budapest Ybl Miklós tér 2-6.

Fényképes önéletrajz elküldése a allas@vargondnoksag.hu e-mail címre.
Tárgy mezőben kérjük feltüntetni: rendezvényszervező

2017. október 11.