Dolgozz velünk! - Eladó állás

AZONNALI KEZDÉSSEL KERESÜNK SZEZONÁLIS MUNKÁRA, A CITADELLA VÁSÁRBA MUNKATÁRSAKAT, HATÁROZOTT IDEJŰ MUNKAVÉGZÉSSEL. A MUNKAKÖRÖK BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEIRŐL BŐVEBBEN AZ ALÁBBIAKBAN OLVASHAT.

FELADATOK:

  • Turisztikai termékek (ajándéktárgyak, albumok, könyvek, idegenvezetése stb.) értékesítése,
  • árukészlet nyilvántartás,
  • front office munkatevékenységek ellátása.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Kiskereskedelemben és értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség,
  • vevőorientált hozzáállás,
  • Megbízhatóság,
  • Csapatszellem,
  • Hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés,
  • Gyakorlatias és célorientált személyiség,
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása,
  • Angol nyelvtudás, középfokú szinten magabiztosan használata a mindennapokban.

Előnyt jelent:

  • Magas szintű angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret,
  • Gépjárművezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Motivált munkatársak,
  • Nagyfokú önállóság egy támogató környezetben,
  • Kiemelt turisztikai helyszínen történő feladatellátás,
  • Cafeteria juttatás.

Munkavégzés helye: Citadella

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz elküldése a sagi.barbara@vargondnoksag.hu e-mail címre. Tárgy mezőben kérjük feltüntetni: eladó munkakör